photo
Αρχική
ΞΕΚΙΝΑΜΕ 1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ / ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ 2018-2019
Γράφει ο/η Δημήτρης Γαλανός   
17.09.14

ΗΜΕΡΑ 

ΩΡΑ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 

 

 

 

(εγγραφές 3 Σεπτεμβρίου)

 

(αναμένεται)

7.15μμ - 9.15μμ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

Αρχαρίων 

Κώστας Κοκόλιας 

 

 

 

8.15μμ - 10.15μμ

Αρχαρίων Ενηλίκων

Κώστας Κοκόλιας

ΤΡΙΤΗ

 

 

 

 

(Έναρξη - αναμένεται)

6.30μμ 

17ο τουρνουά open ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ


Αθανάσιος Γερούκαλης

ΤΕΤΑΡΤΗ 

 

 

 

 

(εγγραφές 5 Σεπτεμβρίου)

 

 

 

 

 

 

(αναμένεται)

5μμ - 6μμ


 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

 

 

 

 

 

(Κάθε 2η εβδομάδα)

Νηπιαγωγείου - Αρχαρίων1

 

 

Δημήτρης Γαλανός

 

 

 

 

 

 

Κώστας Κοκόλιας

6μμ - 7μμ

Αρχαρίων 2

7μμ - 8μμ 

Μέσου Επιπέδου

8μμ - 9μμ 

 

 

9.30μμ - 11.30μμ 

Προχωρημένων 

 

 

Προχωρημένων Ενηλίκων

ΠΕΜΠΤΗ 

 

 

 

 

   

     



 


 

 


 


 



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

 

 

 

(Έναρξη -αναμένεται)

6.30μμ 

47ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ <1900


Αθανάσιος Γερούκαλης

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

(εγγραφές 1 Σεπτεμβρίου)

10.00πμ - 11.00πμ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

Μέσου Επιπέδου A

Δημήτρης Γαλανός

11.00πμ - 12.00μμ

Αρχαρίων

12.00πμ - 1.00μμ 

Μέσου Επιπέδου B

1.00μμ - 2.00μμ

Προχωρημένων 

2.00μμ - 3.00μμ

Υψηλού Επιπέδου 

(εγγραφές 1 Σεπτεμβρίου)

 

5μμ - 6μμ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

 

Αρχαρίων

Κώστας Κοκόλιας

6μμ - 7μμ

Ανωτέρου Επιπέδου



ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

(Έναρξη - αναμένεται)

10.30πμ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ


Αθανάσιος Γερούκαλης

(Αναμένεται)

5.00μμ

9ο ΝΕΑΝΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ -16 


Δημήτρης Γαλανός

(Αναμένεται)

4.00μμ - 6.30μμ   

69 ΝΕΑΝΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

Νηπιαγωγείο-Γ'Δημοτικού

Δημήτρης Γαλανός

7.00μμ - 9.30μμ

Δ' Δημοτικού-Γ'Γυμνασίου

(Αναμένεται)

7.00μμ - 10.00μμ

ΔΙΑΛΕΞΗ



Διαβάστε περισσότερα...
 
Σκακιστικές Σημειώσεις Άνοιγμα - Μέσον - Φινάλε
Γράφει ο/η Δημήτρης Γαλανός   
24.06.14

(GM) ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΑΛΚΙΑΣ    - AMYNA RAGOZIN 1.68 Mb (ρεπερτόριο για τα μαύρα με αναλυμένες παρτίδες) 

(GM) ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΠΝΙΣΗΣ    - ΑΜΥΝΑ ΔΡΑΚΟΥ 732.68 Kb (ρεπερτόριο για τα μαύρα με αναλυμένες παρτίδες)

 
Απολογισμός Σχολικών Πρωταθλημάτων Αττικής 2018
Γράφει ο/η Δημήτρης Γαλανός   
22.04.18

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, διοργανώθηκαν σε διάφορους τομείς της Αττικής τα σχολικά πρωταθλήματα σκακιού από την ΕΣΣΝΑ. Τα συγκεκριμένα πρωταθλήματα χωρίζονται σε τρείς φάσεις. Στην Προκριματική φάση , που γίνεται ξεχωριστά για κάθε τομέα στην Αττική, στη Τελική φάση όπου προκρίνονται οι πρώτοι από κάθε τομέα της Αττικής και παίζουν μεταξύ τους για να προκριθούν στην Πανελλήνια φάση, όπου συμμετέχουν οι καλύτεροι από όλη την Ελλάδα. Φέτος, για ακόμη μια χρονιά, τα σκακιστικά μας σωματεία ΣΟΠαγκρατίου και ΣΜΑΟΚαισαριανής έλαβαν μέρος αρχικά στην Προκριματική φάση (24/2 στη Καλλιθέα) με τον κύριο όγκο των μαθητών τους να συμμετέχει στο Κεντρικό Τομέα.

Φέτος τα ποσοστά επιτυχίας ξεπέρασαν κάθε προηγούμενη χρονιά. Αγωνίστηκαν 75 παιδιά με τα 46 να προκρίνονται στη τελική φάση!!! To ποσοστό επιτυχίας έφτασε το 61 % δηλαδή πάνω από τα μισά παιδιά που συμμετείχαν προκρίθηκαν στη τελική φάση!!! Πολλά παιδιά βραβεύτηκαν με μετάλλια από τα οποία ξεχώρισαν τα παρακάτω:

 

Στον κεντρικό τομέα:

Παλαιολόγου Αποστόλης 1ος με 7/7 στην Α’ Δημοτικού

Καζαντζόγλου Στέφανος 2ος με 6/7 στην Γ’ Δημοτικού

Κοσμάτος Παναγιώτης 2ος με 6/7 (1ος σε ισοβαθμία) στην Δ’ Δημοτικού

Τσακομίδης Κωστής  2ος με 6/7 (6ος σε ισοβαθμία) στην Δ’ Δημοτικού

Γιαννόπαπας Λεόντιος 1ος με 6,5/7 στην Ε’ Δημοτικού

Τρουπής Γιώργος Δημήτρης 2ος με 6/7 στην Ε’ Δημοτικού

Κουλούρης Ευάγγελος 3ος με 5,5/7 στην ΣΤ’ Δημοτικού

Κουλούρης Ταξιάρχης 4ος με 4,5/7 στην Α’ Γυμνάσιου

Ραδιώτης Αντώνης 1ος με 5/7 στην Β’ Γυμνασίου

Κολιοπάντος Χρήστος 1ος με 3,5/5 στην Γ’ Γυμνασίου

 

 

 

 

Στον νότιο τομέα:

Χατζηκωσταντίνου Κων/νος 2ος με 6/7 στην ΣΤ’ Δημοτικού

Κοντογιάννη Μαρία 3η με 4/7 στην Γ’ Γυμνασίου

Γλυκός Άρης 4ος με 4/7 στην Γ’ Γυμνασίου

 

Στον ανατολικό τομέα:

Χατζηιωαννίδης Παναγιώτης 1ος με 7/7 στην Β’ Δημοτικού

 

Στον βόρειο τομέα:

Βασδιρβανίδης Χρήστος 2ος με 5/7 στο Νηπιαγωγείο

Φωτιάδης Φίλιππος 2ος με 5,5/7 στην Γ’ Γυμνασίου

 

 

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα για κεντρικό τομέα στον παρακάτω σύνδεσμο

http://chess-results.com/tnr335015.aspx?lan=19&art=1

Αναλυτικά τα αποτελέσματα για νότιο τομέα στον παρακάτω σύνδεσμο

http://chess-results.com/tnr333145.aspx?lan=1&art=1

Αναλυτικά τα αποτελέσματα για ανατολικό τομέα στον παρακάτω σύνδεσμο

http://chess-results.com/tnr334467.aspx?lan=1&art=1

Αναλυτικά τα αποτελέσματα για βόρειο τομέα στον παρακάτω σύνδεσμο

http://chess-results.com/tnr336713.aspx?lan=1&art=1&rd=7

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Η Συνολική λίστα με τα παιδιά που προκρίθηκαν στα τελικά είναι η εξής:

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΚΡΙΣΗ
1 ΒΑΣΔΙΡΒΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Αρσακειο ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ N
2 ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3ο Δημοτικό βύρωνα ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ A
3 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10ο δημοτικό βύρωνα ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ A
4 ΒΟΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12ο δημοτικό Ζωγράφου ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ B
5 ΓΛΥΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο Καισαριανής ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ B
6 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΉ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ B
7 ΚΟΥΜΠΗΣ ΑΚΗΣ 1ο Αθηνών ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ B
8 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ B
9 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 6ο δημοτικό Ζωγραφου ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ B
10 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6ο καισαριανης ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ C
11 ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 9ο Δ.Σ.Αθηνών ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ C
12 ΚΕΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 13ο δημοτικό Αθηνών ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ C
13 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ C
14 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο καισαριανης ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ C
15 ΣΦΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο Αθηνών ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ C
16 ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 14Ο ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ D
17 ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο Δημοτικό βύρωνα ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ D
18 ΚΟΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 3ο Δημοτικό Καισαριανης ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ D
19 ΜΑΡΤΣΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο δημοτικό βύρωνα ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ D
20 ΜΟΥΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ο καισαριανης ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ D
21 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ D
22 ΤΣΑΚΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο Δημοτικό Αθηνών ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ D
23 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4ο Παγκρατιου ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ D
24 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο δημοτικό καισαριανής ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ E
25 ΓΙΑΝΝΟΠΑΠΑΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ E
26 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ο καισαριαννης ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ E
27 ΚΟΤΣΙΦΑΣ ΠΑΝΟΣ Αρσακειο ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ E
28 ΛΙΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9ο Δημοτικό Βύρωνα ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ E
29 ΡΑΣΙΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο πειραματικό Αθηνών ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ E
30 ΤΡΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6 ΔΑΦΝΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ E
31 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1ο Αθηνών ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ST
32 ΠΡΑΣΣΑ ΛΥΔΙΑ 12ο δημοτικο βυρωνα ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ST
33 ΣΠΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΧΟΛΉ ΛΑΜΠΊΡΗ ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ST
34 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΌΝΤΕΙΟΣ ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ST
35 Γιακουστιδου Ιωαννα 4ο Γυμνάσιο Βύρωνα ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ AG
36 Κουλουρησ Ταξιαρχησ 7ο Αθηνών ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ AG
37 Μαντουβαλοσ Παναγιωτησ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΕΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ AG
38 ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ο γυμνάσιο αθηνών ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ AG
39 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Πειραματικό Αθηνών ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ BG
40 ΚΟΝΤΟΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο Γυμνάσιο Αθηνών ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ BG
41 Ραδιωτησ Αντωνιοσ 38ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ BG
42 Χατζαντωνησ Ιακωβοσ 13ο Γυμνάσιο Αθηνων ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ BG
43 ΓΛΥΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1Ο ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΑΤΤΙΚΉΣ ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ CG
44 Κολιοπαντοσ Χρηστοσ Γυμνάσιο Καρέα ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ CG
45 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1Ο ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ CG
46 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ CG

 

 

 

Αξίζουν συγχαρητήρια όλα τα παιδιά για τη προσπάθεια που κατέλαβαν και τους ευχόμαστε ότι καλύτερο για το μέλλον!

 

Στην συνέχεια είχαμε την τελική φάση των Σχολικών Πρωταθλημάτων Αττικής, που έγινε την Κυριακή 11 Μαρτίου από τις 11.00 ως τις 17.00, στο THE MALL ATHENS στο Μαρούσι (3ο & 4ο επίπεδο). Από εκεί οι καλύτεροι της Αττικής θα έπαιρναν το εισιτήριο για την τρίτη και τελευταία φάση, τα Πανελλήνια Σχολικά Πρωταθλήματα στο Περιστέρι όπου θα έβγαιναν και οι πρώτοι στην Ελλάδα.

 

Εκεί με μεγάλη μας χαρά, από τα 39 παιδιά που έλαβαν μέρος σε σύνολο 46 παιδιών που είχαν προκριθεί + 1 παιδί Λυκείου, δηλαδή 40, πέρασαν στα Πανελλήνια 23 παιδιά!,  ποσοστό  δηλαδή 58% που είναι και το μεγαλύτερο συγκριτικά με τις προηγούμενες χρονιές. Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Απόστολος Παλαιολόγου στη Α’ Δημοτικού πήρε την πρώτη θέση και αναδείχθηκε πρωταθλητής Αττικής και ο Κουλούρης Βαγγέλης στη ΣΤ’ Δημοτικού επίσης έλαβε την πρώτη θέση και αναδείχθηκε πρωταθλητής Αττικής. Ακόμη πρώτο κορίτσι στην Α’ Γυμνασίου αναδείχθηκε η Γιακουστίδου Ιωάννα και πρώτο κορίτσι στη Γ’ Γυμνασίου η Μαρία Κοντογιάννη.

 

Τα παιδιά που προκρίθηκαν στα Πανελλήνια ήταν: 

 

30ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ (2018) - ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ        
1 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΒΎΡΩΝΑ 7 0 31 27 34,5
 
61 ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΒΎΡΩΝΑ 4 0 21 19 8
 
                     
30ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ (2018) - ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ        
17 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΑΚΑ 5 0 31 28 19,5    
109 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ   6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0 20½ 18 8,75    
                     
30ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ (2018) - ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ        
9 ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   9Ο Δ.Σ.ΑΘΗΝΏΝ 6 0 27½ 23½ 26,5    
40 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   6Ο ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 5 0 25½ 22 20,5    
62 ΣΦΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   1Ο ΑΘΗΝΏΝ 0 22 20 14,25    
78 ΚΕΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   13Ο ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΑΘΗΝΏΝ 4 0 25 22 13    
85 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   6Ο ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 4 0 24 22 11    
                     
30ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ (2018) - ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ        
32 ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΒΎΡΩΝΑ 47948 5 0 26½ 23½ 20  
110 ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   14Ο ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ   0 21½ 19 9,25  
                     
30ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ (2018) - ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ        
7 ΓΙΑΝΝΟΠΑΠΑΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ   1136 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΥΜΗΤΤΟΥ 46438 6 0 27 23 25,5
8 ΤΡΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   0 6 ΔΑΦΝΗΣ 41551 6 0 25½ 21½ 23,5
78 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   0 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΉΣ   4 0 20½ 18 9,5
94 ΛΙΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   0 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΒΎΡΩΝΑ   0 22 19½ 8,75
                     
30ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ (2018) - ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ        
1 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   1467 1Ο ΑΘΗΝΏΝ 44168 7 0 31 27 35
                     
30ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ (2018) - ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ        
11 ΓΙΑΚΟΥΣΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 0 4Ο ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΒΎΡΩΝΑ 47595 5 0 25 21½ 18,5
15 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ   1134 7Ο ΑΘΗΝΏΝ 45638 0 25 21½ 15,75
19 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   1215 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΕΑ 45315 4 0 27½ 24 15
                     
30ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ (2018) - ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ        
11 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   1217 ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 38536 4 0 22½ 19½ 11,5
19 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ F 1065 1Ο ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ 39541 3 0 21 19 7,5
                     
30ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ (2018) - ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ ΛΥΚΕΙΟ          
23 ΡΑΔΙΩΤΗ ΝΙΚΗ F 966 38Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 42726 4 0 18 16½ 9
27 ΝΑΝΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   1000 2O ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΌ ΛΎΚΕΙΟ ΑΘΗΝΏΝ 42731 0 21½ 19½ 8,25

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα στον παρακάτω σύνδεσμο

http://chess-results.com/tnr338046.aspx?lan=19&art=1&rd=7

 

                                                                                                                                              

Έτσι λοιπόν φτάσαμε στην τελευταία φάση των σχολικών πρωταθλημάτων, με αυτήν να πραγματοποιείται στο Περιστέρι Αττικής 1 και 2 Απριλίου. Από τα 23 παιδιά που είχαν προκριθεί, αγωνίστηκαν τα 17. Όλα τα παιδιά, έβαλαν τα δυνατά τους, με πολλά από αυτά να επιτυγχάνουν εξαιρετικές εμφανίσεις.

 

 

Μεγάλος νικητής του ομίλου μας και πρωταθλητής Ελλάδας στην Α’ Δημοτικού, αναδείχθηκε ο Παλαιολόγος Απόστολος με 8/9!!! Μπράβο Απόστολε  για τις επιτυχίες σου και σου ευχόμαστε ανάλογες επιτυχίες και στο μέλλον!!! Πολλά μπράβο αξίζουν επίσης όλα τα παιδιά που έλαβαν μέρος στα πανελλήνια σχολικά.

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα στον παρακάτω σύνδεσμο

http://chess-results.com/tnr342582.aspx?lan=19&art=1&rd=9

 


 
46ο τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ για παίκτες κάτω του 1900
Γράφει ο/η Τάνια Καραλή   
02.05.18
Νέο τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ:

 

Κάτω του 1900 Ξεκινάει στις 11 Μαΐου και οι αγώνες γίνονται κάθε Παρασκευή

 

Δηλώσεις συμμετοχής: Οι δηλώσεις συμμετοχής πρέπει να υποβληθούν μέσω e-mail στο  Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε  ή τηλεφωνικά στους Τάνια Καραλή (6975300614) ή Αθανάσιο Γερούκαλη (τηλ. 6977236944) μέχρι μισή ώρα πριν την έναρξη των αγώνων. Όλες οι δηλώσεις συμμετοχής πρέπει να αναφέρουν ονοματεπώνυμο, διεθνές & ελληνικό elo, τηλέφωνο και e-mail.

 

 
Φωτογραφίες Νικητών Νεανικών Κυριακών
Γράφει ο/η Δημήτρης Γαλανός   
08.11.15

 

 

 

 

 

68η ΝΕΑΝΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 

Α' ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΔΩ

 

 

 

 

 

 

 

68η ΝΕΑΝΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 

Β' ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΔΩ

 

 

 


 

Διαβάστε περισσότερα...
 
8ο ΝΕANIKO OPEN ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟ 13 MAIOY - 24 IOYΝΙΟΥ ΣΤΙΣ 17.00
Γράφει ο/η Δημήτρης Γαλανός   
31.05.16

Ο Σ.Ο. Παγκρατίου και ο Σ.Μ.Α.Ο. Καισαριανής προκηρύσσουν Open Τουρνουά για νέους παίκτες κάτω των 16, γεννημένους από 01-01-2002, που θα διεξάγεται κάθε Κυριακή στις 17.00, από τις 13 Μαίου έως τις 24 Ιουνίου 2018, με ελβετικό σύστημα 7 γύρων. Θα λάβουν μέρος μέχρι 50 σκακιστές και σκακίστριες με βάση τη χωρίς επιφύλαξη δήλωση συμμετοχής κατά σειρά χρονικής προτεραιότητας.Οι αγώνες θα διεξάγονται στο εντευκτήριο του Σ.Ο.Π. και του Σ.Μ.Α.Ο.Κ., στην οδό Ζηνοδότου 22, στο Παγκράτι.

Δηλώσεις συμμετοχής πρέπει να υποβληθούν μέσω e-mail στο Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε ή τηλεφωνικά ή με SMS στον Δημήτρη Γαλανό (6947544293) μέχρι το Σάββατο 12 Μαίου στις 17.00. Όλες οι δηλώσεις συμμετοχής πρέπει να αναφέρουν ονοματεπώνυμο, σύλλογο, ημερομηνία γέννησης, ελληνικό & διεθνές elo (εφόσον υπάρχει), τηλέφωνο και e-mail.

Η κλήρωση του 1ου γύρου θα αναρτηθεί το Σάββατο το βράδυ, 12 Μαίου

Τρόποι μετάβασης στον αγωνιστικό χώρο: Τρόλεϊ Νο 2/Στάση: Πλατεία Παγκρατίου ή Νο 11/Στάση: Άλσος Παγκρατίου ή Λεωφορεία 732/Στάση: Ποσειδώνας ή 203, 204, 054/Στάση: Άλσος ή Μετρό /Στάση: Ευαγγελισμός (περπάτημα 15 λεπτά)

 

7ος Γύρος

6ος Γύρος

5ος Γύρος

4ος Γύρος

3ος Γύρος

2ος Γύρος

1ος Γύρος

Αρχική Λίστα

Προκήρυξη

 

Νικητές Προηγούμενων Νεανικών Open Κάτω των 16 

 

1neaniko-16_resize

 

 

7o ΟΠΕΝ ΣΟΠ ΣΜΑΟΚ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 - 2017

ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΔΩ

 

 

 

 

 

 

1neaniko-16_resize 

 

 

6o ΟΠΕΝ ΣΟΠ ΣΜΑΟΚ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 - 2016

ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΔΩ 

 

 

 

 

 

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
68η Νεανική Κυριακή 2 Ομίλων την Κυριακή στις 6 Μαΐου
Γράφει ο/η Δημήτρης Γαλανός   
02.05.18

Ο Σ. Ο. Παγκρατίου και ο Σ. Μ. Α. Ο. Καισαριανής, διοργανώνουν την Κυριακή 6 Μαίου την 68η Νεανική Κυριακή για παιδιά, στο γνωστό εντευκτήριό τους στην οδό Ζηνοδότου 22 στο Παγκράτι.

Η Νεανική Κυριακή, γίνεται ξεχωριστά σε 2 ομίλους. Στον Α' Όμιλο, έχουν δικαίωμα συμμετοχής παιδιά των τάξεων από Νηπιαγωγείο ως Γ' Δημοτικού, πραγματοποιείται με ελβετικό σύστημα 5 γύρων, 10' χρόνο σκέψης ανά παίκτη και διεξάγεται από τις 4.00μμ εώς τις 6.30μμ και στον Β' Όμιλο, στον οποίο συμμετέχουν παιδιά από Δ' Δημοτικού ως Γ' Γυμνασίου, είναι επίσης με ελβετικό σύστημα 5 γύρων, 10' χρόνο σκέψης ανά παίκτη και διεξάγεται από τις 7.00μμ-9.30μμ.

Προσοχή, στον Β' ‘Όμιλο κατ' εξαίρεση, μπορούν να αγωνιστούν παιδιά μικρότερων τάξεων, τα οποία ανήκουν μόνο στους ομίλους μας και είναι σε προχωρημένο επίπεδο.

Η συμμετοχή όπως πάντα, είναι ελεύθερη και δωρεάν και πρέπει να δηλώνεται αυστηρά 10 λεπτά τουλάχιστον πριν την αρχή των αγώνων. Θα υπάρχουν έπαθλα για τους νικητές ενώ μέλη μας με αρκετή εμπειρία στον χώρο του σκακιού, θα εγγυώνται για την ασφάλεια των παιδιών.

 

Νικητές 67ης Νεανικής Κυριακής

 

Α' ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΔΩ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β' ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΔΩ

 

 

 

 

 
16ο open τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ και 45ο για παίκτες κάτω του 1900
Γράφει ο/η Τάνια Καραλή   
27.02.18
Προκηρύχθηκαν τα νέα τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ.

 

(α) Open Ξεκινάει στις 6 Μαρτίου και οι αγώνες γίνονται κάθε Τρίτη

(β) Κάτω του 1900 Ξεκινάει στις 9 Μαρτίου και οι αγώνες γίνονται κάθε Παρασκευή

 

Δηλώσεις συμμετοχής: Οι δηλώσεις συμμετοχής πρέπει να υποβληθούν μέσω e-mail στο  Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε  ή τηλεφωνικά στους Τάνια Καραλή (6975300614) ή Αθανάσιο Γερούκαλη (τηλ. 6977236944) μέχρι μισή ώρα πριν την έναρξη των αγώνων. Όλες οι δηλώσεις συμμετοχής πρέπει να αναφέρουν ονοματεπώνυμο, διεθνές & ελληνικό elo, τηλέφωνο και e-mail.

 

 
Φωτογραφίες Νικητών ΟΠΕΝ
Γράφει ο/η Δημήτρης Γαλανός   
11.09.15

 

 

 

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΙΚΗΤΩΝ 14ου, 15ου & 16ου ΟΠΕΝ ΣΟΠ ΣΜΑΟΚ 2018

ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 16ου ΕΔΩ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 15ου ΕΔΩ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 14ου ΕΔΩ  

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΙΚΗΤΩΝ 12ου & 13ου ΟΠΕΝ ΣΟΠ ΣΜΑΟΚ 2017

ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 13ου ΕΔΩ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 12ου ΕΔΩ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΙΚΗΤΩΝ 11ου ΟΠΕΝ ΣΟΠ ΣΜΑΟΚ 2017

ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΔΩ

 

 

 

 

 

 

 


 

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΙΚΗΤΩΝ 10ου ΟΠΕΝ ΣΟΠ ΣΜΑΟΚ 2017

ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΔΩ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΙΚΗΤΩΝ 9ου ΟΠΕΝ ΣΟΠ ΣΜΑΟΚ 2017

ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΙΤΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΔΩ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΙΚΗΤΩΝ 8ου ΟΠΕΝ ΣΟΠ ΣΜΑΟΚ 2016

ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΑΛΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΔΩ

 

 

 

 

 

 

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΙΚΗΤΩΝ 7ου ΟΠΕΝ ΣΟΠ ΣΜΑΟΚ 2016

ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΟΕΡΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΔΩ

 

  

 

 

 

 

 

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΙΚΗΤΩΝ 6ου ΟΠΕΝ ΣΟΠ ΣΜΑΟΚ 2016  

ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΑΛΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΔΩ 

 

 

 

 

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Φωτογραφίες Νικητών Όπεν Κάτω του 1900
Γράφει ο/η Δημήτρης Γαλανός   
11.11.16

 

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΙΚΗΤΩΝ 40ου ΟΠΕΝ ΚΑΤΩ ΤΟΥ 1900 ΣΟΠ ΣΜΑΟΚ 2016

ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΔΩ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΙΚΗΤΩΝ 37ου ΟΠΕΝ ΚΑΤΩ ΤΟΥ 1900 ΣΟΠ ΣΜΑΟΚ 2016

ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΟΡΕΝΣΕΝ ΦΑΙΔΩΝ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΔΩ

 

 
40ο Τουρνουά BLITZ ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ και ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ, την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου στις 6.30' μμ.
Γράφει ο/η Τάνια Καραλή   
07.02.18

Ο Σ.Ο. Παγκρατίου και ο Σ.Μ.Α.Ο. Kαισαριανής προκηρύσσουν το 40ο Τουρνουά Blitz (3'+2") ανοιχτό για όλους τους παίκτες,που θα διεξαχθεί την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2018 (18:30), με Ελβετικό σύστημα 9 γύρων.

Το τουρνουά δε θα σταλεί για διεθνή αξιολόγηση.

Εντευκτήριο: Ζηνοδότου 22, Παγκράτι.

 

Δηλώσεις συμμετοχής στην κα. Τάνια Καραλή (6975300614) και στον χώρο των αγώνων μέχρι τις 18:30.

Ώρα προσέλευσης και δηλώσεων συμμετοχών και επιβεβαιώσεων συμμετοχών 18:00 με 18:30 (ώρα έναρξης 18:00).  Παράβολο: 10 ευρώ (5 ευρώ, για τα ταμειακώς ενήμερα μέλη των ΣΟ Παγκρατίου-ΣΜΑΟ Καισαριανής).  Έπαθλα: 1η θέση: μετάλλιο+ 30% των παραβόλων, 2η θέση: μετάλλιο+ 20% των παραβόλων, 3η θέση: μετάλλιο + 10% των παραβόλων και 1η γυναίκα: μετάλλιο.

 

ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ!!!

 

Ακολουθεί η πλήρης προκήρυξη:

Διαβάστε περισσότερα...
 
15ο open τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ και 44ο για παίκτες κάτω του 1900
Γράφει ο/η Τάνια Καραλή   
02.01.18
Προκηρύχθηκαν τα νέα τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ.

 

(α) Open Ξεκινάει στις 9 Ιανουαρίου και οι αγώνες γίνονται κάθε Τρίτη

(β) Κάτω του 1900 Ξεκινάει στις 12 Ιανουαρίου και οι αγώνες γίνονται κάθε Παρασκευή

 

Δηλώσεις συμμετοχής: Οι δηλώσεις συμμετοχής πρέπει να υποβληθούν μέσω e-mail στο  Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε  ή τηλεφωνικά στους Τάνια Καραλή (6975300614) ή Αθανάσιο Γερούκαλη (τηλ. 6977236944) μέχρι και την Κυριακή 7 Ιανουαρίου στις 15:00 για το open και μέχρι και την Τετάρτη 10 Ιανουαρίου στις 15:00 για το κάτω του 1900. Όλες οι δηλώσεις συμμετοχής πρέπει να αναφέρουν ονοματεπώνυμο, διεθνές & ελληνικό elo, τηλέφωνο και e-mail.

 

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 1 - 13 από 479

Σύνδεση






Ξεχάσατε τον κωδικό σας;

Ημερολόγιο Συλλόγου

« < Άυγουστος 2018 > »
Κ Δ Τ Τ Π Π Σ
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Πρόσφατες δραστηριότητες συλλόγου

Δέν υπάρχουν γεγονότα